Archiwum kategorii: Sprawy organizacyjne

Wpisy dotyczące spraw organizacyjnych LiderDS

SZKOLENIA W RAMACH naboru 1/2021- podejmowanie działalności gospodarczej

W związku z ogłoszonym naborem wniosków nr np. 1/2021 oraz obostrzeniami dotyczącymi gromadzenia się wprowadzonymi w wyniku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy, że szkolenia grupowe odbywać się będą w grupach maksymalnie 5-osobowych z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Czytaj dalej SZKOLENIA W RAMACH naboru 1/2021- podejmowanie działalności gospodarczej

Informacja dla wnioskodawców ws. doradztwa indywidualnego

Nawiązując do trwających aktualnie naborów wniosków nr 1/2021, 2/2021 i 3/2021 w związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 informujemy, że doradztwo indywidualne pracowników biura świadczone będzie wyłącznie po uprzednim umówieniu spotkania pod nr. 17 2301 099 lub mailowo na adres: biuro@liderds.ostnet.pl. Zwracamy się również z prośbą o ograniczenie wizyt w naszym biurze do niezbędnego minimum. Wchodząc do biura prosimy o założenie maski ochronnej oraz dezynfekcję rąk zgodnie z komunikatami znajdującymi się przy wejściu. Osoby, które nie będą stosować się do tych zaleceń nie będą obsługiwane.

Informacja na temat formy organizacji doradztwa grupowego zostanie podana w przyszłym tygodniu.

NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW „LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA – LIDER DOLINA STRUGU”

Działając na podstawie Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o Stowarzyszeniach Dz. U. 1989 nr 20 poz. 104 oraz Statutu „Lokalnej Grupy Działania – Lider Dolina Strugu”, zapraszamy na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków „Lokalnej Grupy Działania – Lider Dolina Strugu” które odbędzie się w dniu 23 lutego 2021 roku (wtorek) o godz. 13.00 w Biurze LGD w Błażowej ul. Myśliwska 16 (Dworek).
Z racji ograniczeń pandemicznych co do limitu liczby osób w zgromadzeniach udział w spotkaniu będzie możliwy również w formie on-line. Szczegółowe dane odnośnie możliwości logowania się będą udostępnione przed spotkaniem, albo osobną wiadomością e-mail.

Czytaj dalej NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW „LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA – LIDER DOLINA STRUGU”