Sukces Mikołajek i Błażowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

Po raz pierwszy w tak szerokim zakresie współpracowaliśmy z lokalnymi instytucjami przy organizacji Mikołajek i Błażowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tym bardziej jesteśmy niezwykle pozytywnie zaskoczeni atmosferą, jaka towarzyszyła imprezie, która z pewnością przyniosła wiele uśmiechów na twarzach uczestników.

Lokalna Grupa Działania- Lider Dolina Strugu, zorganizowała własne stoisko, na którym Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piątkowej przygotowały do degustacji tradycyjne, bardzo pyszne dania i napoje, z których chętnie korzystali licznie przybyli uczestnicy Mikołajek. Opróćz stoiska z degustacją, mieszkańcy Doliny Strugu mogli skorzystać z punktu konsultacyjnego, gdzie mogli uzyskać informacje na temat Lokalnej Strategii Rozwoju Doliny Strugu- jej założeń, celów, a przede wszystkim harmonogramu naborów wniosków, na który mieszkańcy zwracali szczególną uwagę. W punkcie konsultacyjnym dystrybuowane były także zestawy materiałów promocyjnych w postaci płyt CD z wirtualnym spacerem po Dolinie Strugu, albumy i kilka innych praktycznych gadżetów, które także cieszyły się sporą popularnością.

Ciekawa relacja a przede wszystkim GALERIA ZDJĘĆ z tego wydarzenia znajduje się także na stronie stowarzyszenia IMPULS. Serdecznie zapraszamy do przeglądania i dziękujemy za wspólnie spędzoną niedzielę w miłej, rodzinnej i świątecznej atmosferze.