SZKOLENIA W RAMACH naboru 1/2021- podejmowanie działalności gospodarczej

W związku z ogłoszonym naborem wniosków nr np. 1/2021 oraz obostrzeniami dotyczącymi gromadzenia się wprowadzonymi w wyniku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy, że szkolenia grupowe odbywać się będą w grupach maksymalnie 5-osobowych z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Czytaj dalej SZKOLENIA W RAMACH naboru 1/2021- podejmowanie działalności gospodarczej

Informacja dla wnioskodawców ws. doradztwa indywidualnego

Nawiązując do trwających aktualnie naborów wniosków nr 1/2021, 2/2021 i 3/2021 w związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 informujemy, że doradztwo indywidualne pracowników biura świadczone będzie wyłącznie po uprzednim umówieniu spotkania pod nr. 17 2301 099 lub mailowo na adres: biuro@liderds.ostnet.pl. Zwracamy się również z prośbą o ograniczenie wizyt w naszym biurze do niezbędnego minimum. Wchodząc do biura prosimy o założenie maski ochronnej oraz dezynfekcję rąk zgodnie z komunikatami znajdującymi się przy wejściu. Osoby, które nie będą stosować się do tych zaleceń nie będą obsługiwane.

Informacja na temat formy organizacji doradztwa grupowego zostanie podana w przyszłym tygodniu.

ogłoszenie o naborze wniosków nr 1/2021

„Lokalna Grupa Działania – Lider Dolina Strugu” ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie
Podejmowanie działalności gospodarczej na obszarze LGD

Czytaj dalej ogłoszenie o naborze wniosków nr 1/2021