Ogłoszenie o konkursie fotograficznym

W ramach realizowanego projektu partnerskiego, wraz z Lokalną Grupą Działania Partnerstwo 5 Gmin, zapraszamy mieszkańców Doliny Strugu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, który tematycznie ma nawiązywać do terenów obydwu LGD a motywem przewodnim powinny być atrakcje turystyczne.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w ogłoszeniu Partnera:

https://partnerstwo5gmin.pl/konkurs-fotograficzny/

Konkurs organizowany jest w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Wyniki naboru nr 6/2018- rozwijanie działalności gospodarczej

Informujemy, iż pracownicy biura, oraz Rada LGD,  zakończyła ocenę wniosków o przyznanie pomocy złożonych w ramach naboru 6/2018 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie rozwijania działalności gospodarczej.

Czytaj dalej Wyniki naboru nr 6/2018- rozwijanie działalności gospodarczej

Wyniki naboru nr 5/2018- podejmowanie działalności gospodarczej

Informujemy, iż pracownicy biura, oraz Rada LGD,  zakończyła ocenę wniosków o przyznanie pomocy złożonych w ramach naboru 5/2018 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

Czytaj dalej Wyniki naboru nr 5/2018- podejmowanie działalności gospodarczej

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia

Chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie wszystkim spokój i radość w gronie najbliższych. Niech każdy dom wypełni się zapachem świątecznych wypieków i nutą wspólnie śpiewanych kolęd.

Życzymy wszystkim niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wiary, nadziei i miłości a w nadchodzącym nowym 2018 roku wielu sukcesów.